Pomoc Opery

Preferencje dla witryny

Niektóre ustawienia można ustalić na stałe tylko dla określonej witryny. Jeśli wiesz, że działanie jakiejś witryny oparte jest na wyskakujących oknach, możesz włączyć otwieranie wszystkich wyskakujących okien na tej witrynie. Możesz również zezwolić zaufanym witrynom, takim jak np. witryna banku, na użycie technologii, których nie włączyłbyś na przypadkowo znalezionych stronach z grami internetowymi.

Aby dodać lub zmodyfikować preferencje dla witryny, kliknij przeglądaną stronę prawym przyciskiem myszy i wybierz „Preferencje dla witryny”. W oknie dialogowym, które zostanie wyświetlone, możesz dopasować do witryny następujące ustawienia:

Uwaga: preferencje określone dla witryny mają wyższy priorytet, niż ustawienia w menu szybkiej konfiguracji. Oznacza to, że zmiana ustawień w menu szybkiej konfiguracji nie spowoduje zmiany ustawień określonych w preferencjach dla witryny.

Aby zarządzać preferencjami dla wszystkich witryn, przejdź do Ustawienia > Preferencje > Zaawansowane > Zawartość i kliknij przycisk „Menedżer preferencji dla witryn”.